Strefa sprzętu / Fotonews

Saramonic SR-MV7000 - jeden mikrofon, wiele możliwości

Fotonews | 2021-01-28

Na polski rynek trafił Saramonic SR-MV7000, pojemnościowy mikrofon, który sprawdzi się nie tylko przy spotkaniach on-line, ale także w profesjonalnych zastosowaniach studyjnych

Mikrofon pojemnościowy Saramonic SR-MV7000 ze złączem USB/XLR to urządzenie dedykowane pod podcasty, konferencje, wywiady radiowe oraz transmisje na żywo w mediach społecznościowych. Świetna alternatywa również dla graczy gamigowych, a także do profesjonalnych rozwiązań studyjnych.

Posiada dwa rozwiązania wyjściowe do wyboru. Pierwszy z nich to 5-pinowe gniazdo wyjściowe XLR z 5-pin XLR do dwóch kabli XLR męskich w zestawie, które mogą być używane do łączenia się z profesjonalnymi mikserami audio. Gniazdo wyjściowe USB-C oraz USB-A posłużą do połączenia mikrofonu z komputerami oraz innymi urządzeniami USB-C takich jak smartfony i tablety.

Mikrofon można dostosować do każdego rodzaju użytkowania. Spośród czterech przełączników wyróżniamy charakterystykę: kardioidalną, dookólną, stereofoniczną, dwukierunkową.

MV7000 w zestawie posiada statyw biurkowy umożliwiający ustawienie mikrofonu pod odpowiednim kątem nachylenia względem rozmówcy. W mikrofonie znajduje się również gwint żeński 5/8", zapewniając montaż na statywach fotograficznych oraz mikrofonowych.

Dodatkowym atutem zawartym w zestawie jest filtr pop, który ma na celu zredukowanie twardych głosek podczas rozmowy lub śpiewu.

Mikrofon Saramonic SR-MV7000 kosztuje 1889 zł.

Udostępnij: Facebook Google Wykop Twitter Pinterest

Powiązane artykuły

Wydawca: AVT Korporacja Sp. z o.o. www.avt.pl