Strefa sprzętu / Fotonews

Saramonic Blink500 B5/B6 - bezprzewodowe zestawy audio z wejściem USB-C

Fotonews | 2020-02-04

Saramonic wprowadza na rynek kolejną wersję bezprzewodowego zestawu audio Blink500 B5, tym razem do smartfonów z wejściem USB-C

Saramonic Blink500 B5 to bezprzewodowy zestaw audio, w skład, którego wchodzi odbiornik, nadajnik oraz mikrofon krawatowy. System zapewnia wysokiej jakości dźwięk podczas nagrywania, vlogów, prezentacji czy wywiadów.

Model B5 jest skierowany wyłącznie do filmujących urządzeniami mobilnymi systemu Android z wejściem USB-C. Odbiornik z nadajnikiem paruje się w łatwy sposób tylko jeden raz. Zasięg systemu to 50 metrów na wolnej przestrzeni.

Odbiornik (RXUC) to najmniejszy i najlżejszy (11 g) element systemów bezprzewodowych produkowanych na ogólnoświatowym rynku. Nadajnik (TX) posiada wbudowany mikrofon z możliwością regulacji głośności na bocznym panelu. Czułość wbudowanego mikrofonu jest określana do -42 dB, co sugeruje użytkownikowi umieszczenie nadajnika blisko aparatu mowy. Do zestawu producent dołącza mikrofon krawatowy z mocowaniem, w celu uchwycenia jeszcze lepszych wartości brzmieniowych oraz możliwości jego ukrycia.

Ładowanie nadajnika odbywa się przy pomocy kabla USB-A/USB-C od dowolnego źródła zasilania, takiego jak laptop, komputer czy tradycyjna ładowarka. Odbiornik zostaje zasilany bezpośrednio z urządzenia, ponieważ nie jest wyposażony w wbudowaną baterię.

Zestaw B5 z odbiornikiem RXUC i nadajnikiem TX kosztuje 859 zł, a B6 z dwoma nadajnikami 1075 zł.

Udostępnij: Facebook Google Wykop Twitter Pinterest

Powiązane artykuły

Wydawca: AVT Korporacja Sp. z o.o. www.avt.pl