Wydarzenia / Spotkania

Zbliżają się XXII Targi Film Video Foto w Łodzi

Spotkania | 2019-03-15

Najnowszy sprzęt, interesujące warsztaty i ciekawe wystawy. Pod koniec maja w Łodzi odbędą się targi FILM VIDEO FOTO!

W dniach 23-25 maja br. w Łodzi w Hali Expo-Łódź odbędą się XXII Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych FILM VIDEO FOTO. Końcem maja najstarsza impreza branżowa w Polsce po raz kolejny stanie się nie lada gratką dla wszystkich fanów sztuki filmowej i fotograficznej.

Targi będą doskonałą okazją do śledzenia najnowszych trendów, przetestowania szerokiego asortymentu produktów czy poznania nowości technologicznych. Podczas wydarzenia poznamy nowości wiodących producentów i dystrybutorów najnowszego sprzętu i akcesoriów fotograficznych, audio i wideo – filmowych oraz dostawców zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej, cyfrowej obróbki obrazu i druku.

Udział w zajęciach warsztatowych i seminariach prowadzonych przez doświadczonych ekspertów i wybitnych fotografów staną się znakomitą okazją do rozwijania swoich umiejętności i wiedzy oraz do obcowania ze sztuką fotografii.

Obok ekspozycji wystawców i bogatego programu warsztatów, Targi będą również możliwością zapoznania się z efektem pracy cenionych fotografów i artystów młodego pokolenia w specjalnie do tego przygotowanej Strefie Sztuki.

Po dawce informacji o najnowszym sprzęcie, oprogramowaniu i usługach osoby, które będą spragnione wrażeń artystycznych, będą mogli zapoznać się z wystawami fotograficznymi cenionych artystów.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie targów www.filmvideofoto.pl oraz na profilu FB: @filmvideofoto

Udostępnij: Facebook Google Wykop Twitter Pinterest

Powiązane artykuły

Wydawca: AVT Korporacja Sp. z o.o. www.avt.pl