Strefa sprzętu / Inne

Produkty X-Rite z Affinity Photo w prezencie

Inne | 2019-03-01

X-Rite startuje z nową promocją. Do zakupionego kalibratora lub wzornika dodaje gratis program do postprodukcji Affinity Photo

Do 31 marca, kupując jeden z wybranych produktów X-Rite otrzymasz darmową licencję na program do postprodukcji Affinity Photo o wartości  239,99 zł. Wśród kalibratorów objętych promocją znalazły się pojedyncze modele ColorMunki Display, i1Display Pro i i1Studio oraz zestawy ColorMunki Photographer Kit i i1Photographer Kit. Program dodawany jest także do wzornika ColorChecker Passport Photo.

Affinity Photo to obecnie jeden z głównych konkurentów pakietu graficznego Adobe. Jego możliwości i funkcjonalność przyciągają coraz więcej użytkowników, którzy doceniają w nim m.in. wygodny interfejs, bogaty zestaw narzędzi wraz z możliwością pracy na warstwach, szybką pracę z dużymi plikami RAW, a nawet obsługę plików wektorowych. Nie bez znaczenie jest i to, że Affinity stanowi alternatywę tańszą w stosunku do aplikacji Adobe - jednorazowy koszt licencji wersji na komputery stacjonarne i laptopy to 239,99 zł brutto. Komercyjne zastosowanie dopuszcza wykorzystanie programu na dwóch komputerach posiadanych przez tego samego użytkownika, natomiast zastosowanie niekomercyjne na 5 stanowiskach. Więcej postanowień licencyjnych dostępna jest w warunkach licencyjnych Affinity.

Jak zdobyć licencję?

Aby wziąć udział w promocji należy do 31 marca zamówić produkt X-Rite objęty promocją, a następnie do 30 kwietnia zarejestrować zakup pod adresem xritephoto.eu/affinity. Po weryfikacji zgłoszenia zespół X-Rite prześlę unikalny kod, który umożliwi pobranie aplikacji ze strony affinity.store/redeem (Do wyboru wersja Mac lub Windows).

Szczegóły promocji, regulamin oraz formularz aplikacji o licencję dostępny jest na stronie pl.xritephoto.eu

Produkty biorące udział w promocji

Produktów objętych promocją szukać można u partnerów X-Rite w Polsce. Są to następujące modele i zestawy:

ColorChecker Passport Photo + Affinity Photo w prezencie, cena 399 zł
ColorMunki Display + Affinity Photo w prezencie, cena 669 zł
X-Rite ColorMunki Photographer Kit + Affinity Photo w prezencie, cena 959 zł
X-Rite i1Display Pro + Affinity Photo w prezencie, cena 899 zł
X-Rite i1Photographer Kit + Affinity Photo w prezencie, cena 1169 zł
X-Rite i1Studio + Affinity Photo w prezencie, cena 1919 zł
Udostępnij: Facebook Google Wykop Twitter Pinterest

Powiązane artykuły

Wydawca: AVT Korporacja Sp. z o.o. www.avt.pl