Wydarzenia / Konkursy

Inne niż inne - konkurs fotograficzny poświęcony marce Redd's

Konkursy | 2017-06-13

Pokaż na zdjęciach nowe oblicze marki Redd's. Inne niż inne - na takie zdjęcia czeka MillionYou w swoim najnowszym konkursie!

Spontaniczność, dobry humor, relaks z twistem bez kompromisów. Marka Redd’s poszukuje świeżej formy zaprezentowania swojego nowego oblicza. Z tej okazji platforma MillionYou organizuje 3 konkursy dla twórców kreatywnych. Waszej uwadze nie może umknąć konkurs fotograficzny, który kończy się już 26 czerwca.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu serii 3 zdjęć. Jak ono brzmi?

Redd’s to piwo inne niż inne. Dodatkowo jest fotogeniczne i wyjątkowo dobrze prezentuje się na zdjęciach w nowej bezbarwnej butelce! Zabierz aparat i udaj się w podróż po krainie czystej formy smaku.

Twórz nowe formy i wykorzystuj kreatywnie bezbarwne butelki, kapsle i opakowania. Odkrywaj nowe perspektywy i okazje do pokazania piwa Redd’s. Wychodź poza stereotypy z piwem innym niż inne. Packshoty, reportaże, czas spędzony z przyjaciółmi, a może Redd’s fashion? Wszystko zależy od Ciebie.

W konkursie fotograficznym pula nagród wynosi 7 tys zł. W pozostałych dwóch konkursach organizatorzy proszą o przygotowanie: 15 sekundowego filmu i grafiki, tak więc dla kreatywnych Twórców otwiera się szansa zdobycia nagród o łącznej puli aż 44 tys zł.

Pamiętajcie, że konkurs związany jest z produktem alkoholowym. Aby pomóc Wam trzymać się reguł ich promowania organizatorzy przygotowali specjalną infografikę. Nie zapomnijcie tez zapoznać się z pozostałymi zasadami konkursu.

Udostępnij: Facebook Google Wykop Twitter Pinterest

Powiązane artykuły

Wydawca: AVT Korporacja Sp. z o.o. www.avt.pl