Wydarzenia / Spotkania

Dobiega końca nabór do XII Przeglądu Portfolio

Spotkania | 2017-05-09

Fundacja Sztuk Wizualnych oraz Fundacja Griffin Art Space zapraszają do udziału w XII Przeglądzie Portfolio

Jak przejść od robienia bardzo dobrych zdjęć do robienia świetnych zdjęć? Jaką drogę rozwoju wybrać? Nadal pracować nad swoim projektem czy już czas na jego publikację? Na te i 100 innych pytań znajdziesz odpowiedź, biorąc udział w jednym ze sztandarowych wydarzeń festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie – Przeglądzie Portfolio!

W ramach Przeglądu Portfolio odbędzie się już czwarta edycja konkursu dla autora najlepszego portfolio. Nagrodą jest produkcja teczki kolekcjonerskiej z autorskimi pracami zwycięzcy oraz zakup jednej z nich do kolekcji Griffin Art Space. Uczestnicy Przeglądu zaprezentują również swoje prace szerszemu gronu odbiorców podczas otwartej części wydarzenia, przy dobrej muzyce i lampce wina. XII Przegląd Portfolio odbędzie się w sobotę 27 maja w godzinach 11.00–18.00 w Centrum Biurowym Lubicz przy ul. Lubicz 23 w Krakowie.

Przegląd Portfolio ma charakter otwarty. Organizatorzy do udziału zapraszają wszystkich zainteresowanych, szczególnie studentów szkół artystycznych oraz fotografów i artystów, którzy mają już doświadczenie w prezentacji swoich prac.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja 2017!

Szczegółowe informacje, lista recenzentów oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.photomonth.com

Udostępnij: Facebook Google Wykop Twitter Pinterest

Powiązane artykuły

Wydawca: AVT Korporacja Sp. z o.o. www.avt.pl