Wydarzenia / Warsztaty

Zaczyna się Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl

Warsztaty | 2017-03-16

20 godzin darmowych warsztatów, 4 kursy online i konkurs – rusza Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl

Już w poniedziałek 20 marca rusza Miesiąc z Fotografią - jedyne takie wydarzenie online dla wszystkich miłośników fotografii. Cały miesiąc darmowych Warsztatów online i cztery Kursy stworzone przez jednych z najlepszych fotografów w branży przeniosą Twoje umiejętności na zupełnie inny poziom! Weź udział w bezpłatnym wydarzeniu i poznaj tajniki fotografii od podstaw, począwszy od ustawiania odpowiedniego światła i kadru, przez obsługę aparatu po tworzenie profesjonalnych sesji studyjnych.

Zapisz się już teraz, aby otrzymać Pakiet Startowy, który zawiera zaproszenia na Warsztaty online, darmowe materiały oraz specjalne przygotowane promocje. Sprawdź co będzie się działo podczas Miesiąca Fotografii.

Premiery kursów wideo

Kursy obejmują kilkadziesiąt godzin materiałów, po brzegi wypełnionych konkretnymi poradami i technikami fotografowania. W trakcie Miesiąca z Fotografią na eduweb.pl, swoją premierę będą miały:

  • 20.03 Kurs Fotografii od Podstaw
  • 27.03 Kurs Fotografii - Obsługi Lustrzanki
  • 03.04 Kurs Fotografii - Fotografia Studyjna
  • 10.04 Kurs Fotografii - Fotografia Podróżnicza

Eduweb.pl przygotował dla Ciebie Specjalne Edycje DVD w kilku wariantach, Pakiety Kursów Online i zniżki na pojedyncze Kursy Online. Wyjątkowe wydania DVD zostały wydane w limitowanym nakładzie 70 sztuk.

Darmowe warsztaty online

Łącznie zaplanowano około 20 godzin darmowych materiałów – codziennie będą streamowane na żywo na FB / YT. Uczestnicy wydarzenia codziennie, przed każdym Warsztatem otrzymają e-maila z przypomnieniem i bezpośrednim linkiem do materiału.

Konkurs dla uczestników Miesiąca z Fotografią

Dla wszystkich sympatyków fotografii przygotowano także specjalny Konkurs #EduwebFotoTips. W konkursie możesz wygrać atrakcyjne nagrody w postaci:

  • 1. Tabletu Wacom Intuos Art
  • 2. 2x Rysika Wacom Fineline
  • 3. 3x Karta Podarunkowa 100 zł

Szczegółowe informacje otrzymasz po rejestracji.

Promocje od partnerów

Razem z partnerami Miesiąca Fotografii, przygotowano również wyjątkowe promocje. Wydarzenie wspierają najlepsze firmy, które oferują sprzęt wideo i foto - w czasie ograniczonym do 10 kwietnia, będziesz mógł skorzystać z wyjątkowych ofert, które starannie wyselekcjonowano.

To wszystko czeka uczestników Miesiąca z Fotografią. Weź udział i już teraz odbierz swój Pakiet Startowy.

Udostępnij: Facebook Google Wykop Twitter Pinterest

Powiązane artykuły

Wydawca: AVT Korporacja Sp. z o.o. www.avt.pl