Wydarzenia / Warsztaty

Warsztaty Adobe Lightroom dla początkujących i średniozaawansowanych

Warsztaty | 2017-03-10

Krakowska Szkoła Retuszu zaprasza na dwudniowe warsztaty z obsługi programu Adobe Lightroom

Odbywające się 18 i 19 marca w Krakowie oraz online warsztaty obsługi programu Adobe Lightroom będą okazją do nauki wywoływania plików RAW, korekcji kolorystycznej, zarządzania bazą fotografii oraz przygotowania do druku. Warsztaty prowadzi Michał Wiatrowski, fotograf i producent wystaw fotograficznych. Ekspert od przetwarzania obrazu i druku fotografii. Prowadzi sklep fotopapiery.pl. Wykonuje projekty graficzne i fotograficzne. Był wyróżniany wielokrotnie za prywatne projekty artystyczne i zdjęcia, m.in. przez World Photography Award, Nagrodą British Council oraz NCK.

18 marca przewidziany jest kurs dla początkujących. Podczas warsztatów poznasz możliwości Adobe Lightroom w zakresie dopasowania kolorów czy selektywnego przyciemniania i rozjaśniania zdjęć. Wiedza, którą zdobędziesz pozwoli Ci w znacznej mierze zautomatyzować proces obróbki zdjęć, co przełoży się na efektywność Twojej pracy. Nauczysz się również przygotowywać zdjęcia do druku oraz do publikacji zdjęć w Internecie. Będziesz także wiedział, jak wykorzystać Lightroom do tworzenia i zarządzania bazą fotografii.

19 marca Szkoła Retuszu zaprasza na warsztaty z Lightrooma osoby średniozaawansowane, które chcą poznać w pełni potencjał oprogramowania. W programie przewidziano m.in. pracę z wieloma katalogami, import i eksport katalogów, a także profilowanie RAW-ów oraz pracę nad zdjęciami portretowymi, krajobrazu oraz architektury. Warsztaty dostępne są w opcji stacjonarnej i transmisji online.

Cena warsztatów to 399 zł stacjonarnie oraz 299 zł online. Uczestnicy, którzy zapiszą na oba poziomy otrzymają zniżkę 150 zł.

Udostępnij: Facebook Google Wykop Twitter Pinterest

Powiązane artykuły

Wydawca: AVT Korporacja Sp. z o.o. www.avt.pl