Wydarzenia / Inne

Dołącz do zespołu Digital Camera Polska!

Inne | 2016-06-30

Interesuje Cię fotografia i potrafisz zgrabnie o niej pisać? Jeśli tak, masz szansę dołączyć do redakcji DCP!

Wydawnictwo AVT-Korporacja, wydawca między innymi magazynu Digital Camera Polska oraz serwisów www.digitalcamerapolska.pl i www.fotopolis.pl - czołowych tytułów fotograficznych w Polsce - poszukuje pracowników oraz współpracowników:

  • Dziennikarzy - specjalizujących się w tematach związanych z nowymi technologiami - kierunkami ich rozwoju oraz wpływem na społeczeństwo (z naciskiem na fotografię).
  • Dziennikarzy kulturalnych - specjalizujących się w sztukach wizualnych związanych z fotografią (również w ujęciu socjologicznym).
  • Początkujących dziennikarzy - hobbystów i pasjonatów fotografii, teoretyków i praktyków, którzy chcą szlifować swój warsztat i zdobywać doświadczenie.

Aplikacje i próbki tekstów (lub linki do nich) prosimy przesyłać na adres praca@digitalcamerapolska.pl w tytule maila wpisując "PRACA W DCP".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: "Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

Udostępnij: Facebook Google Wykop Twitter Pinterest

Powiązane artykuły

Wydawca: AVT Korporacja Sp. z o.o. www.avt.pl