Wydarzenia / Inne

Wesprzyj projekt "Woodstock" - albumu Grzegorza Dembińskiego

Inne | Krzysztof Mularczyk | 2016-06-06

Wesprzyj projekt wydania albumu fotograficznego Grzegorza Dembińskiego o Przystanku Woodstock

Grzegorz Dembiński fotografuje Przystanek Woodstock od 2014 roku. Jego zdjęcia wyróżniane były w najważniejszych konkursach fotografii prasowej w Polsce (Grand Press Photo 2005, BZ WBK Press Foto 2011). Doczekały się też wystawy w prestiżowej galerii fotografii dziennikarskiej w Hanowerze (2014) wśród 100 zdjęć, 10 polskich fotografów - dokumentujących przemiany w Polsce po 1989 r. Wystawiane również były w galeriach w Poznaniu i Warszawie (2011 i 2015).

Podczas jedenastu edycji festiwalu zrobił ponad 30 tysięcy zdjęć. Z najciekawszych z nich postanowił złożyć album fotograficzny, który będzie autorską opowieścią o Przystanku. Aby móc zrealizować swój projekt ruszył z kampanią crowdfundingową na polskim serwisie Wspieram.to. Ma już ponad 12 500 zł, ale w ciągu najbliższych dwóch dni musi zebrać brakujące 3 tys. zł. Zachęcamy więc gorąco do wsparcia Grzegorza!

Wykonany z najlepszych dostępnych materiałów drukarskich album będzie zawierał minimum 70 zdjęć wzbogaconych o krótkie teksty. Nad formalną stroną - narracją zdjęciową i projektem graficznym - czuwać będą najlepsi fachowcy od tych rzeczy w Polsce - Filip Ćwik i Andrzej Dobosz, a gotowy projekt trafi do poznańskiej drukarni Moś i Łuczak.

Szczegóły projektu oraz listę nagród dla darczyńców znajdziecie na stronie Wspieram.to!

fot. Grzegorz Dembiński
fot. Grzegorz Dembiński
fot. Grzegorz Dembiński
fot. Grzegorz Dembiński
fot. Grzegorz Dembiński
fot. Grzegorz Dembiński
fot. Grzegorz Dembiński
Udostępnij: Facebook Google Wykop Twitter Pinterest

Powiązane artykuły

Wydawca: AVT Korporacja Sp. z o.o. www.avt.pl