Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Archiwum magazynow / Archiwum DCP

Aktualny numer

Digital Camera Polska
10/2020

Październikowe wydanie zamyka 10 lat nieprzerwanej obecności Digital Camera na polskim rynku, musiało więc być wyjątkowe! Tak się składa, że nasz jubileusz wypada również na przełomie dekad, uznaliśmy więc, że to dobry moment by spojrzeć wstecz, ale też spróbować przewidzieć co jeszcze przed nami.

Publikujemy zdjęcia dekady – najlepsze prasowe kadry nagrodzone w konkursie Grand Press Photo. Analizuje je dla Was doświadczona jurorka i kuratorka Joanna Kinowska. Wybieramy też najważniejsze publikacje fotograficzne ostatnich 10 lat, a o to jak zmieniła się fotografia i sposób jej funkcjonowania pytamy Beatę Łyżwę-Sokół, szefową działu foto Gazety Wyborczej i Agencji Gazeta (autorskie felietony ludzi branży będą ukazywać się w DCP przez cały jubileuszowy rok).

Wreszcie, 10 urodziny DCP zbiegają się w czasie z 100 urodzinamu Helmuta Newtona – jednego z najważniejszych (i najbardziej kontrowersyjnych) fotografów w historii. Wraz z CSW w Toruniu i Fundacją Helmuta Newtona w Berlinie przygotowaliśmy obszerny materiał poświęcony jego życiu i pracy.

A poza tym, nie zapominamy, że nastała jesień – najbardziej fotogeniczna pora roku. Mamy dla Was kilka ciekawych i inspirujących poradników oraz testy: Najlepszej w historii lustrzanki Nikon oraz 8 obiektywów do fotografii krajobrazu, zarówno do aparatów APS-C jak i z pełną klatką.

Kup poprzednie numery

Wydawca: AVT Korporacja Sp. z o.o. www.avt.pl