Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Warsztat

Jak zrobić dobre zdjęcie?

Warsztat / Teoria | 2022-11-28

Nie musisz kupować profesjonalnej lustrzanki aby wykonać zapierające dech w piersiach zdjęcie. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem smartfona, do uwiecznienia wyjątkowych momentów w postaci wysokiej jakości zdjęcia nie będziesz potrzebować niczego więcej.

Aparat fotograficzny dla początkujących - jaki wybrać?

Warsztat / Teoria | 2022-10-28

Jaki aparat fotograficzny wybrać na początek? Podpowiadamy na jakie cechy i funkcje zwrócić uwagę, kupując swój pierwszy aparat.

Rzutnik i ekran szkolny do nowoczesnej klasy

Warsztat / Praktyka | 2022-02-07

Zajęcia w szkole coraz częściej przybierają charakteru multimedialnego. W związku z tym konieczne jest wykorzystywanie odpowiednich sprzętów, które pomagają w tworzeniu prezentacji, ale także ich wyświetlaniu. W każdej klasie, w której mają odbywać się zajęcia tego typu, powinien więc zostać zamontowany projektor krótkoogniskowy oraz ekran.

Niezawodny sposób na promocję sprzętu fotograficznego

Warsztat / Teoria | 2021-03-02

Prowadząc sprzedaż sprzętu fotograficznego, warto zadbać o skuteczną reklamę. Sprawdź, jak to zrobić.

4 wskazówki jak zoptymalizować działanie magazynu

Warsztat / Teoria | 2021-02-08

Czy wchodząc do swojego przepełnionego magazynu czujesz się czasem przytłoczony? Jeśli twym oczom ukazują się niekończące rzędy produktów i pakietów dla przyszłych klientów to być może znak, że czas coś zmienić. Gdy dopełnieniem tej sytuacji jest obawa, że te zapasy nie pokryją obecnych zamówień oraz że nie zostaną one dostarczone na czas możesz być pewien, że ten artykuł jest dla Ciebie.

 

Wydawca: AVT Korporacja Sp. z o.o. www.avt.pl